ONS TEAM

DIRECTIE

John Theewis
Directeur

john.theewis@eurolacke.nl

VERKOOP BINNENDIENST NEDERLAND

Martin Bauw
Hoofd verkoop binnendienst

martin.bauw@eurolacke.nl

Diana Bakker
Medewerkster verkoop binnendienst 

diana.bakker@eurolacke.nl

Caroline Reedijk
Medewerkster verkoop binnendienst / inkoop

caroline.reedijk@eurolacke.nl

Richard Schroër
Administratief medewerker verkoop binnendienst 

richard.schroer@eurolacke.nl

Eva van der Meulen
Medewerkster verkoop binnendienst

eva.vanderMeulen@eurolacke.nl

John de Groot
Medewerker verkoop binnendienst 

john.degroot@eurolacke.nl



VERKOOP BUITENDIENST NEDERLAND

Area Sales Manager Zuid Nederland

Gerd De Lathauwer

Allround poedercoating specialist

06 53 71 44 96
gerd.delathauwer@eurolacke.nl

Area Sales Manager Noord Nederland

Paul Binda

Specialist poedercoatingtechnologie

06 51 69 33 91
paul.binda@eurolacke.nl

Area Sales Manager West & Midden Nederland

Ton von Burg

Specialist Thermisch verzinken en poedercoaten

06 22 91 48 98 
ton.vonburg@eurolacke.nl

Area Sales Manager Oost & Midden Nederland

Ivo Visser
Allround Poedercoating specialist

06 53 29 93 28 
ivo.visser@eurolacke.nl

VERKOOP BUITEN- EN BINNENDIENST DUITSLAND

Tore Sievers

Area Sales Manager Duitsland  

Regio Noordrein-Westfalen, Niedersachsen

 0344 620 662 
Tore.Sievers@eurolacke.com

Elisabeth Otto

Medewerkster Verkoop Binnendienst Duitsland  

Elisabeth.Otto@eurolacke.com

ADMINISTRATIE & HR

Charlotte Reijenga-Kreuzen
Financiële administratie & HR

charlotte.reijenga@eurolacke.nl

MARKETING

Miranda van Hoogdalem
Marketing & Communicatie

mailto:miranda.vanhoogdalem@eurolacke.nl

Op de hoogte blijven van alles wat er speelt bij EUROLACKE? Meld u dan nu aan voor onze EUROLACKE Updates.

Aanmelden Nieuwsbrief