ONS TEAM

DIRECTIE

John Theewis
Directeur

john.theewis@eurolacke.nl

VERKOOP BINNENDIENST

Martin Bauw
Hoofd verkoop binnendienst

martin.bauw@eurolacke.nl

Diana Bakker
Medewerkster verkoop binnendienst 

diana.bakker@eurolacke.nl

Caroline Reedijk
Medewerkster verkoop binnendienst 

caroline.reedijk@eurolacke.nl

Richard Schroƫr
Medewerker verkoop binnendienst 

richard.schroer@eurolacke.nl

ADMINISTRATIE

Charlotte Reijenga-Kreuzen
Financiƫle administratie

charlotte.reijenga@eurolacke.nl

VERKOOP BUITENDIENST

Area Sales Manager Noord Nederland

Paul Binda

Specialist poedercoatingtechnologie

06 51 69 33 91
paul.binda@eurolacke.nl

Area Sales Manager West & Midden Nederland

Ton von Burg

Specialist Thermisch verzinken en poedercoaten

06 22 91 48 98 
ton.vonburg@eurolacke.nl

Area Sales Manager Oost & Midden Nederland

Ivo Visser
Allround Poedercoating specialist

06 53 29 93 28 
ivo.visser@eurolacke.nl
Aanmelden nieuwsbrief:

EUROLACKE TIEL
DE RIEMSDIJK 4 | 4004 LC TIEL

INFO@EUROLACKE.NL 

TEL: 0344 - 620 662 | FAX: 0344 - 617 079